#2019-09-05 05:27:17 

magix

Użytkownik

Witam. Nie tak dawno zakupiłem używaną Toyotę Yaris i przejechałem nią już prawie 15 tys. km. Czas więc na przegląd, ale nie wiem gdzie go zrobić. Czy dobrym pomysłem będzie w tym wypadku skorzystanie z serwisu aso Toyoty? Kiedy w ogóle warto korzystać z takich serwisów?
#2019-09-05 07:51:14 

Animozja

Użytkownik

Ja korzystałam z serwisu aso, gdy moja Toyota była na gwarancji, a było to już kilka lat temu. Potem przerzuciłam się na zwykły warsztat samochodowy w mojej miejscowości.
#2019-09-05 09:43:23 

abstrakcyjna

Użytkownik

Ja też korzystałam z serwisu aso Toyoty w trakcie gwarancji i nadal z niego korzystam, choć okres gwarancji już dawno minął. Do serwisu aso przekonało mnie to, że pracują tam tacy fachowcy, którzy specjalizują się w obsłudze aut jednego producenta. Można więc mieć pewność, że porządnie zrobią przegląd i w porę wykryją jakąs ważną usterkę.
#2019-09-05 10:56:00 

MarcinDrwal

Użytkownik

Ja co prawda nie posiadam Toyoty, ale też korzystam z usług aso. Zdecydowałem się na autoryzowany serwis Mercedesa w Krakowie, który zatrudnia wykwalifikowanych mechaników i ma wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Dzięki temu ten autoryzowany serwis Mercedes jest w stanie rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy techniczne, również w autach używanych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015