#2017-12-01 02:31:32 

abstrakcyjna

Użytkownik

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na to, że wiele spośród oferowanych nam leków przydaje się w różnych sytuacjach, nawet tych, co do których nie był przewidziany. Tak sobie ostatnio myślałam i jednym z najczęściej wykorzystywanych w moim domu jest krem Emolium, który jest praktyucznie od momentu, kiedy na świat przyszła moja pierwsza córka.Stosujemy krem w wielu przypadkach, a kupujemy w Apteka Mini,a Wy do czego go używacie?
#2017-12-01 03:25:47 

Ecliptica

Użytkownik

Na pierwszym miejscu to wiadomo, nawilżenie. Jako, że to produkt od pierwszego dnia życia, to nie ma lepszego do stosowania na suchą skórę naszych dzieci. Oczywiście trzeba jeszcze tutaj dodać, że sam krem nie wystarczy i warto wtedy sięgnąć po jakieś inne preparaty od tego producenta.
#2017-12-01 05:30:21 

abstrakcyjna

Użytkownik

U nas też własne zaczęliśmy stosowanie od przykładnego nawilżania skóry dziecka, ale poźniej krem już był stosowany na przykład w trakcie wychodzenia na dwór.
#2017-12-01 07:49:43 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

To zdecydowanie do dzisiaj robimy. Jak tylko jest wietrzna pogoda to od razu kremik na twarz i to nie tylko dzieci, ale wszyscy domownicy. Skóra nie wysusza się tak bardzo wtedy. Dodatkowo daje bardzo fajny efekt naciągnięcia skóry, co staje się też widoczne. Skóra jest bardziej odżywona, no a co za tym idzie zdrowsza/
#2017-12-01 08:23:23 

churchill

Użytkownik

Z tego co widać to Emolium krem specjalny ma faktycznie wiele przeznaczeń. Ja kupuję go tutaj https://www.aptekamini.pl/emolium-krem-specjalny-75-ml.html i to w bardzo dobrej cenie. Nigdy go w naszym domu nie brakuje, a większość jest alergikami. Jako, że krem jest w całości neutralny, nie musimy się martwić o to, że będzie uczulał kogoolwiek z domowników.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015