#2017-11-23 04:05:11 

bullet

Użytkownik

Zmieniam lokalizację biura i potrzebuję sprawdzonej firmy przeprowadzkowej, która szybko i sprawnie zajęła by się wszystkim, włącznie z pakowaniem, przewiezieniem i wypakowaniem rzeczy na nowym lokalu. Proszę tylko o sprawdzone kontakty, posiadam dużo sprzętu i zależy mi na uczciwym i rzetelnym przewoźniku.
#2017-11-23 05:15:30 

abstrakcyjna

Użytkownik

A nie lepiej jest samodzielnie spakować wszystkie rzeczy? Ja lubię wiedzieć co i gdzie mam, zwłaszcza jeśli chodzi o dokumenty.
#2017-11-23 05:54:07 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Zasada przy przeprowadzkach biura jest zupełnie inna niż w przypadku zwykłej przeprowadzki mieszkania. W biurze jest sporo sprzętu, zazwyczaj bardzo cennego (oczywiście zależy wszystko od wielkości i rodzaju biura), dużo dokumentacji, zawierającej dane osobowe klientów. Ryzyko zagubienia lub zniszczenia tych elementów przy przeprowadzce jest ogromne, także ja jak najbardziej rozumiem że ktoś może szukać sprawdzonej firmy, sama zamierzam za pewien czas przenieść w lepsze miejsce, także jeśli ktoś zna taką firme, to podbijam pytanie.
#2017-11-23 06:39:44 

testosteron

Użytkownik

Zdecydowanie się zgadzam z przedmówczynią. Ciężko jest ogarnąć w kilka dni samemu spakowanie wszystkich papierów, komputerów, sprzętu z różnych pomieszczeń i później to jeszcze wypakować. Wiem co mówię, bo przeprowadzka biura z Lubonia do innego miasta jest już za mną i pamiętam ten stres czy wszystko pójdzie szybko, bo wiadomo że przestój w działaniu firmy to tez strata zysków. Natomiast na szczęście skończyło się tylko na strachu i wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Bezpośrednie namiary na firmę z którą współpracowałem możecie znaleźć tu http://fachowe-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-firm-i-biur-poznan-i-okolice/. Kwestie techniczne omawiałem przy podpisaniu umowy i zrobieniu spisu rzeczy, pracownicy firmy wszystko sami posegregowali, zapakowali i po przewiezieniu wypakowali. Nawet meble na miejscu mi skręcili :)
#2017-11-23 07:17:12 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Bardzo fajnie że trafiłeś na uczciwą firmę. ja nie miałm tyle szczęścia. Co prawda jestem z innego miasta, ale ostrzegam żeby porządnie weryfikować wszystkich przewoźników. jak ktoś nie chce podpisać umowy to uciekać od takich z daleka.
#2017-11-23 08:18:26 

abstrakcyjna

Użytkownik

Dzięki za namiary, nie wiem jak kolega bo się nie odzywa, ale ja na pewno skorzystam. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015