#2017-07-10 01:02:23 

HYENA

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Czy jest w internecie jakaś porównywarka cen domów opieki uwzgledniajaca standard i inne usługi? Nie mam za dużo czasu na zapoznawanie się z każdą ofertą z osobna a stan osoby którą chciałabym umieścic w ośrodku wymaga fachowej i szybkiej opieki której ja nie jestem w stanie udzielić. Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
#2017-07-10 02:41:38 

Kazik

Użytkownik

Jeśli stan jest zły to trzeba najpierw jechać do szpitala.
#2017-07-10 02:55:25 

HYENA

Użytkownik

Trochę źle się wyraziłam bo jesteśmy już po szpitalu i wszystko jest ogólnie w porządku. Ja sama po prostu nie dam rady się opiekować mamą. Byłabym wdzięczna za pomoc.
#2017-07-10 04:56:46 

Kazik

Użytkownik

Ok już rozumiem, w każdym bądź razie ceny domów opieki nie powinny stanowić jedynego kryterium. Najlepszą ofertę pod wzgledem stosunku ceny do jakości mają tu - http://www.domopieki.net/cennik/. Przebywa tam osoba z mojej rodziny i jest bardzo zadowolona. Na nic nie narzeka i miło się patrzy jak odżyła w towarzystwie. Osobiście uważam że profesjonalne domy opieki są lepsze aniżeli przebywanie osoby w domu, niekiedy samotnie bo przecież młodzi pracują i nie mogą non stop otaczać opieką chorego.
#2017-07-10 06:47:10 

HYENA

Użytkownik

Nie sposób się nie zgodzić, wychodzę dokładnie z tego samego założenia, chociaż początkowo rozwazalismy wynajecie opiekunki. Jest to drogie a pod wieloma wzgledami wychodzi gorzej niż ośrodek.
#2017-07-10 08:01:17 

Kazik

Użytkownik

Dokładnie. Domy są nieprzystosowane do poruszania się np na wózku, nie ma poręczy przy ścianach, a łazienki są za małe. Oczywiście wszystko można pozmieniać ale niesie to z sobą wieksze koszty niz dobry osrodek w którym starsi ludzie odżywają towarzysko :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015