#2017-06-28 22:53:58 

dziewczyna

Użytkownik

Czy polecicie mi kogoś, kto się zajmuje rozwodami w Kielcach? Sprawa pilna, potrzebuję dobrego adwokata jak najszybciej, jak najszybciej chcę sprawę załatwić. Musi być to też dobry adwokat, bo niestety polubownie nic się nie uda raczej, będzie trzeba w sądzie walczyć i się szarpać, więc proszę o pomoc!!!
#2017-06-29 00:22:44 

magix

Użytkownik

Kobieto weź się uspokój najpierw, a dopiero później szukaj adwokata, bo w takich nerwach to tylko same głupoty zrobisz i wojnę wytoczysz mężowi jeszcze obecnemu, a po co wam to wszystko jak można polubownie…
#2017-06-29 00:46:11 

dziewczyna

Użytkownik

Jak mam być spokojna jak on kochankę miał lat tyle i mnie oszukiwał przez pół małżeństwa! Ja go tak kochałam, wszystko dla niego robiłam, a teraz to się wszystko wydało, że on życie podwójne prowadził, że takie rzeczy narobił, że wszystko to kłamstwo! Nie będzie polubownie, nie będzie miłego rozstania, taka oszukana i upokorzona jestem, nie dam sobą więcej pomiatać i ręki na zgodę po tym wszystkim nie wyciągnę!
#2017-06-29 02:20:20 

śnieżka

Użytkownik

A to… Aż brak słów normalnych, same przekleństwa cisną się na usta! Nie ma co się poddawać i ugody brać, niech dostanie za swoje, należy się za takie rzeczy!
#2017-06-29 04:49:45 

dziewczyna

Użytkownik

Dziękuję za zrozumienie, ja też tak uważam!
#2017-06-29 06:20:59 

abstrakcyjna

Użytkownik

No ja też się z wami zgadzam, inaczej być nie może. Mnie jak był adwokat Kielce rozwodowy potrzebny to poszłam tutaj: http://kdcl.pl/specjalizacje/prawo-rodzinne. Może też tam zajrzyj, zadzwoń do nich i się umów i im opowiedz historię całą. No straszna sprawa, naprawdę. Bardzo mi przykro, że cie to spotkało, a długo lat byliście razem?
#2017-06-29 07:04:30 

dziewczyna

Użytkownik

Długo bardzo, już dwanaście lat… Wyobrażacie sobie, że po tylu latach on mi coś takiego. I to jeszcze przypadkiem wyszło, ta kochanka to wszystko wiedziała i wcale nie jest młodsza za dużo ani nic…I oni razem przez kilka lat już romansowali za moimi plecami… Serce mi pęka, ale jestem też taka wściekła…
#2017-06-29 09:34:05 

abstrakcyjna

Użytkownik

O rety to bardzo dużo… To proszę walczyć i za karę go z torbami puścić, niech kochanka go teraz utrzymuje!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015