#2017-06-26 22:52:23 

dziewczyna

Użytkownik

Może nietypowo ale chcę zostać taksówkarką??? Nie jestem pewna czy to się na rodzaj żeński odmienia :D No chcę jeździć na taksówce i siłą rzeczy muszą zaliczyć jakiś tam kurs żeby móc w ogóle się ubiegać o licencję. Moje pytanie jest takie czy kojarzycie w stolicy jakiś kurs dobry merytorycznie i niedrogi?
#2017-06-27 01:00:45 

bullet

Użytkownik

Świetne pytanie, mówiąc szczerze nie mam pojęcia bo nigdy się tym specjalnie nie interesowałem. No ale pewnie znając życie takich szkół jest w mieście sporo więc z pewnością uda się coś znaleźć.
#2017-06-27 02:51:14 

Ecliptica

Użytkownik

Słyszałam że na takich kursach jest bardzo zróżnicowany pozom, jedne są świetne, inne niekoniecznie. Najlepiej szukać opinii o konkretnym kursie chyba.
#2017-06-27 05:30:00 

Kondrat88

Użytkownik

Mój stan wiedzy jest taki że na tym kursie można dobrze wyjść: https://dobrykurstaxi.pl/kurs-taxi-warszawa/. Raz że nie są to zajęcia drogie a dwa że są prowadzone w bardzo merytoryczny sposób typowo ukierunkowany na szkolenie kierowcy zawodowego. Jak idzie o kursy taxi Warszawa rzeczywiście ma szeroką ofertę ale ten ośrodek online wyróżnia się na duży plus. Podstawą w takich kursach zawsze jest kadra instruktorska – jeśli jest na poziomie to wtedy takie zajęcia, również przez net, dopiero mają sens.

#2017-06-27 06:43:28 

MarcinDrwal

Użytkownik

Wuja jeździ na taksówce ale on papiery robił dawno więc od tego czasu na pewno wiele się zmieniło. Sam kiedyś myślałem żeby papiery na taksówkarza zrobić ale jakoś nie było motywacji.
#2017-06-27 07:00:11 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Jako kobieta nigdy bym nie chciała jeździć na taksówce. To nie jest bezpieczny zawód dla mężczyzn a co dopiero dla kobiet. Nigdy nie wiadomo kogo się w tym aucie wiezie, brrr!
#2017-06-27 08:01:31 

HYENA

Użytkownik

Nie ma co przesadzać, praca jak praca. Poza tym gdzie jest napisane że tylko faceci mogą być taksówkarzami? Mnie kiedyś wiozła fajna młoda babka więc jak się chce to się da.
#2017-06-27 08:29:16 

horiSon

Użytkownik

Powiem tak, jestem za pełnym równouprawnieniem w każdej profesji ale swojej córce bym nie pozwolił jeździć na taryfie. Jako troskliwy ojciec jednak bym się o nią trochę bał bo jak koleżanka pisała, różnie z pasażerami bywa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015