#2017-06-12 00:10:33 

Czester

Użytkownik

Nie ma co dodawać za bardzo do pytania do stwierdzenia w temacie tej dyskusji. Jestem domowym że się tak wyrażę wynalazcą i do najnowszego projektu będą mi niezbędne koła zębate. Wyczytałem, że najsensowniejszą i najtańszą metodą stworzenia takich kół jest dłutowanie. Jeżeli wiecie gdzie we Wrocławiu można zamówić taką usługę to dajcie znać. To mi bardzo pomoże. To nie musi być duża firma, bo chodzi o zaledwie kilka sztuk i do tego trzeba po prostu jednego fachowca z dłutownicą
#2017-06-12 01:03:09 

bullet

Użytkownik

Dłutowanie kół zębatych? Pierwsze słyszę o czymś takim. Używamy w firmie do montażu ale byłem święcie przekonany że się po prostu kupuje gdzieś gotowe i tyle.
#2017-06-12 03:35:00 

Czester

Użytkownik

Nie no wiesz, jasne, że się da kupić gotowe. Ale jak robisz mechanizm i ma być precyzyjny to rozmiar i rozstawienie rowków w kole zębatym musi być idealnie wymierzone
#2017-06-12 05:16:06 

MarcinDrwal

Użytkownik

Sprawdź sobie, czy taka - https://sitkowscy.pl/oferta/dlutowanie/ oferta by ci odpowiadała. Regularnie zlecam im dłutowanie kół zębatych we Wrocławiu i jestem zadowolony. Mają dobre stawki i znają się na obróbce metali, bo od lat się nią zajmują
#2017-06-12 06:44:18 

Czester

Użytkownik

O, dzięki za polecenie! Właśnie z takimi rodzinnymi firmami moim zdaniem najlepiej współpracować, bo wszystko jest przejrzyście i uczciwie, a do tego można liczyć na indywidualne podejście
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015