#2017-06-01 04:37:39 

HYENA

Użytkownik

Hej, mam takie pytanie. zastanawiam się na podjęciem współpracy z dietetykiem i szukam opinii sportowców, jak to było w ich przypadku, czy to rzeczywiście miało wpływ na ich wyniki sportowe albo chociaż zauważyli jakąś poprawę swoich możliwości czy coś w tym stylu.
#2017-06-01 05:47:19 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Oczywiści, że to pomaga. Dietetyk dla sportowców jest wręcz niezbędny, na pewnym poziomie zaawansowania. Jak się chce mieć jakieś sukcesy, to trzeba mieć na czym je budować, a tutaj niezbędne jest odpowiednie odżywianie. A, ze każdy sport jest troche inny, to tez będzie dla niego odpowiednia inna dieta. Spróbuj tutaj https://przyjazny-dietetyk.pl/. Ja z nimi współpracuję od lat i zawsze ustawiają mi dietę odpowiedni do moich aktualnych wyzwań. Inna przed zawodami inną w czasie budowania formy. Dzięki nim przed samym startem czuję się spokojna, bo wiem, ze moje ciało mnie nie zawiedzie ;)
#2017-06-01 06:04:11 

Kazik

Użytkownik

Z tymi wynikami, to nie ejst tak od razu widoczne. Dieta poprawia możliwości rozwoju twojego organizmu, ale jeszcze potrzebny jest odpowiedni trening. Dopiero połączenei tych dwóch czynników pozwala na istotne zmiany w możliwościach i osiągnięciach sportowych. No i oczywiście nie można zapomnieć o czynniku psychologicznym. Nawet najlepiej przygotowane ciało może nawalić, jeśli psychika nie udźwignie ciężaru presji. Także ciężko jest jednoznacznie określić czy to pomoże w twoim wypadku :P
#2017-06-01 06:31:40 

hidden_treasure

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą, no i jeszcze jest kwestia jak dobry jest twój dietetyk, bo sa bardzo różni. Musisz znaleźć takiego, który jest specjalistą od dietetyki sportowej, a poza tym ma już doświadczenie ze sportowcami, a już idealnie by było jakby znał się na twoim sporcie. To wtedy rzeczywiście można mówić o realnych zmianach.
#2017-06-01 08:50:32 

Czester

Użytkownik

Przede wszystkim wszystkie takie zmiany to jets co najmniej rok czasu i cieżkiej pracy by zauważyć cokolwiek, wiec na pewno jak spodziewasz się, ze po miesiącu wspólpracy z dietetykiem zacznuiesz wygrywać mistrzostwa, to niestety mam złą wiadomość, tak to nie dizała.
#2017-06-01 09:03:47 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

To jest oczywiste, ze potrzeba czasu, ale ja uważam ze warto bo dla sportowca rok to wcale nie jest tak długo. A jak się wcześnie zacznie to po paru latach można mieć naprawdę niesamowite wyniki ;) Jak ktoś nie spróbuje to na pewno mu się nie uda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015