#2017-05-11 02:18:23 

śnieżka

Użytkownik

Hej! Chciałabym zacząć uczyc się jezyka niemieckiego, bo mysle, że może mi się przydać w pracy i nie tylko. Nigdy wczesniej się go nie uczyłam. Gdzie warto rozpocząć naukę niemieckiego we Wrocławiu?
#2017-05-11 02:59:42 

dziewczyna

Użytkownik

A ja uczyłam się niemieckiego w szkole, ale niewiele z niego pamiętam. Wtedy ten jezyk kompletnie mi się nie podobał. A teraz chciałabym zacząć się go znowu uczyc, bo myślę o wyjeździe do Niemiec do pracy. Też szukam dobrego kursu niemieckiego we Wrocławiu.
#2017-05-11 04:11:24 

abstrakcyjna

Użytkownik

Polecam Wam skuteczną naukę niemieckiego we Wrocławiu w sprawdzonej szkole językowej, która na swojej stronie http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-niemieckiego/ zamieściła szczególy dotyczące oferowanych przez siebie kursów niemieckiego. W ofercie znajduja się kursy na róznych poziomach zaawansowania dla kilkuosobowych grup, a także zajęcia indywidualne. Wszystkie zajęcia są tam dobrze prowadzone i są w bardzo atrakcyjnych cenach.
#2017-05-11 04:52:00 

śnieżka

Użytkownik

Własnie przeglądam tę ofertę i zainteresował mnie w szczególnosci weekendowy kurs niemieckiego od podstaw. Myslę, że ten kurs będzie dla mnie najbardziej odpowiedni.
#2017-05-11 06:38:55 

dziewczyna

Użytkownik

A mnie najbardziej zaciekawił z tej oferty kurs niemieckiego dla osób wyjezdżających do pracy. Jest on dość intensywny, bo zajęcia w jego ramach odbywaja się 3 razy w tygodniu po 3 godziny. Gdyby się okazało, że nie dam rady chodzić tak często na zajęcia, to może zdecyduję się na zajęcia indywidualne, które w ofercie tej szkoły jezykowej sa w wyjątkowo korzystnej cenie.
#2017-05-11 08:06:21 

abstrakcyjna

Użytkownik

To prawda. Przemyśl to sobie na spokojnie, a jeśli nie będziesz pewna, który kurs wybrać, to skontaktuj się z tą szkołą językową i poproś o pomoc w wyborze najlepszych dla siebie zajęć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015