#2017-05-10 02:16:36 

abstrakcyjna

Użytkownik

Potrzebuję pomocy i to bardzo szybkiej. Już niedługo mój ślub i miałam nadzieję, żę z obraćzkami pójdzie mi bardzo szybko, ale jak się okazuje wcale tak nie jest, bo się okazało, że ceny w miejscu, w któym mieszkam są masakryczne. Po prostu nie starczy mi pieniędzy, bo jubiler żąda ode mnie ponad 3 tysięcy złotych. Gdzie dostanę dobre, złote obrączki w zdecydowanie lepszej cenie?
#2017-05-10 03:04:32 

Ecliptica

Użytkownik

No za złoto trzeba płacić, ale jeśli te obrączki nie mają w sobie nic nadzwyczajnego, a do tego nie są wysadzane drogimi kamieniami to faktycznie żądanie takiej kwoty to absurd. Ja uważam, że tego rodzaju obrączki nie powinny kosztować wićej niż dwa tysiące złotych i myślę, że to już jest górny pułap...
#2017-05-10 03:12:52 

magix

Użytkownik

No i tak i nie, bo wiele zależy od poruszonej już kwestii samego wykończenia tego rodzaju biżuterii. Są zwykle obraczki i są artystyczne, ale są też obraćzki, któe są po prostu ładne. Takie na pewno można znaleźć tutaj https://goldendreams.pl/Obraczki-Slubne-c18 i to super cenie. Najpopularniejsze są oczywiście obrączki złote cena waha się pomiędzy tysiącem a dwoma tysiącami.
#2017-05-10 05:44:40 

abstrakcyjna

Użytkownik

No dziękuję za tę informacje, bo się okazuje, że uda się jednak kupić coś fajengo w fajnej cenie :)))
#2017-05-10 06:10:03 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Uda się na pewno, co do Twojego pierwotnego jubilera, to poszłąbym pokazać mu ofertę z tego sklepu i wtedy na pewno zrobiłoby mu się bardzo głupio. A tak na marginesie to wszystkiego dobrego na nowej drodze życia...
#2017-05-10 07:04:14 

abstrakcyjna

Użytkownik

A dziękuję bardzo, ślub już całkiem niedługo...Ten czas tak szybko leci, że czasami trudno ze wszystkim nadążyć i się nie pogubuć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015