#2017-04-26 22:36:56 

churchill

Użytkownik

Cześć! Niedługo w firmie będę wymieniać flotę swoich pojazdów. Głównie niewielkie osobówki, bo to miały być samochod ydla przedstawicieli handlowych. Pojawia się tu jeden problem. Co mianowicie zrobić ze starymi samochodami? Oczywistym dla mnie jest albo je sprzedać, albo zezłomować. Rzecz w tym, że raczej większoć z nich jest już tak sfatygowana, że raczej nie ma szansy na to, by je sprzedać tak komuś, zresztą… nie znam chyba żadnego zdrowego na umyśle człowieka, który kupowałby samochód po firmie :P Szukam więc jakiegoś skupu samochodów, który zalatwia wszystkie te formalności, jak wyrejestrowanie itp. Wiecie, w którym skupie mają takie kompleksowe usługi?
#2017-04-26 23:53:12 

bullet

Użytkownik

Chyba latwiej będzie samemu pojeździć i podowiadywać się w poszczególnych puntkach, bo tu nie wiem, czy ktokolwiek Ci odpowie.
#2017-04-27 00:54:50 

abstrakcyjna

Użytkownik

A co złego jest w samochodach po firmach? Jeśli wyglądają w porzadku, to chyba wszystko z nimi jest okej, prawda?
#2017-04-27 01:53:17 

bullet

Użytkownik

To chyba nie wiesz, jak jeżdżą przedstawiciele handlowi. Często tak piłują te auta, że ja się dziwię, że one w ogóle są na chodzie.
#2017-04-27 03:39:00 

testosteron

Użytkownik

Rzeczywiście, dlatego też nie ma co się bawić w sprzedaż tych aut gdzieś komuś, tylko rzeczywiście sprzedać do skupu. Co do zaś toruńskich skupów aut, to proponuję, byś wszedł na stronę internetową http://auta-skup.com/10/skup-aut-torun i dowiedział się wiecej o profesjonalnej firmie, która od lat zajmuje się skupywaniem starych i nowych samochodów. Biorą samochody w każdym stanie technicznym, więc myślę, że dla Ciebie to idealnie.
#2017-04-27 05:02:00 

churchill

Użytkownik

Rzeczywiście można im zaufać?
#2017-04-27 07:36:06 

p4raly5ed

Użytkownik

stary, specjaliści spod szyldu tej firmy działają na naszym rynku już od wielu lat. W końcu od 2000 roku już trochę minęło, nie ;)? Najlepiej wejdź na ich stronę główną pod adresem http://auta-skup.com/, poczytaj, co mają do zaoferowania i sam się przekonasz, że lepszej oferty w Toru-niu, czy okolicach nie znajdziesz ;) Nie chodzi nawet o fakt, że rzeczywiście załatwiają formalności, ale przede wszystkim finansowo są bardzo opłacalni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015