#2017-04-19 06:25:52 

Kazik

Użytkownik

Cześć wszystkim. Chciałbym zorganizować impreze firmową dla pracowników ale jak dotąd nie znalazłem żadnej fajnej miejscówki we Wrocławiu. Interesują mnie przede wszystkim lokale z luźniejszą atmosferą, dobrym jedzeniem i przestrzenią. Będzie to pierwsza taka impreza wiec jesli macie jakies porady, albo wskazówki to bardzo proszę o podzielenie się :). Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dyskusji.
#2017-04-19 06:40:25 

HYENA

Użytkownik

A na ile to miałoby być osób? Bo z moich doświadczeń z uczestnictwem czy organizacją takich imprez wynika że najlepiej zdać się na profesjonalną firmę organizującą imprezy dla firm Wrocław pod tym względem ma się czym pochwalić bo znajdziesz tu niedrogie i poważne firmy które staną na wysokości zadania. Ze swojej strony na pewno mogę polecić http://inspiro-event.pl/ bo mają konkurencyjne stawki a wszystkie imprezy które organizowali były zdecydowanie najbardziej dopracowane. Pozdrawiam.
#2017-04-19 07:19:07 

Czester

Użytkownik

Też odradzam branie sobie na barki załatwiania wszystkiego, bo tylko tak się wydaje że jest tego niedużo. Nawet pokusiłbym się o stwierdzenie że niezaleznie od ilosci pracowników warto skorzystać z usług fachowej firmy. Dla 5-10 osób nigdy nie wiadomo co zrobić, a wypadałoby ich jakoś nagrodzić. Doświadczony organizator zawsze coś wymyśli i tak np nam zaplanowali spływ po Rozpudzie na Mazurach plus piknik, ognisko i spiewanie szant. Piękna sprawa, a sam niestety nie miałbym czasu i pomysłów na zaaranżowanie czegoś podobnego.
#2017-04-19 08:50:03 

Kazik

Użytkownik

W moim biurze jest ponad 30 osób wiec myslalem o imprezie, ale zeby obecność dopisała to stwierdziłem że warto zaprosić także osoby towarzyszące pracownikom. Pomysł ze specjalną firmą bardzo mi się podoba ale co myślicie o takim planie jak napisałem?
#2017-04-19 08:59:46 

Czester

Użytkownik

Wszystko jest do dogadania, wiec logistycznych problemów nie powinno byc. Pytasz pewnie o to jak impreza bedzie postrzegana. Szczerze to ja nawet wolę pójść z żoną bo i tak spedzamy malo czasu razem, a poza tym jak chodziłem sam to nie do końca była zadowolona. Moze przeprowadz sonde wśród personelu i bedzie mial jasną odpowiedź.
#2017-04-19 11:39:59 

Kazik

Użytkownik

Dobry pomysł, dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie. Zamykam temat :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015