#2017-04-19 05:44:23 

Kazik

Użytkownik

Cześć wszystkim! Zastanawiam się mocno nad wypożyczeniem samochodu na dłuższy okres czasu dla swojej firmy. Powiedzcie przede wszystkim czy lepiej jest brać w leasing czy właśnie wypożyczalnia? Po drugie czy jest jakaś dobra wypożyczalnia działająca na terenie całej Wielkopolski?
#2017-04-19 06:57:31 

Czester

Użytkownik

Na pierwsze pytanie Kolego nikt Ci nie odpowie, musisz sam przekalkulować. Wynajem jest bardzo dobry jak potrzebujesz samochodu bardziej eleganckiego albo nie korzystasz z niego aż tak często. Leasing jest rozwiązaniem mało elastycznym wbrew pozorom. Elastyczność kończy się z chwilą podpisania umowy. Wtedy jesteś uwiązany i nie ma opcji w zasadzie na rozwiązanie takiej umowy. Kwestia kosztów to już indywidualna sprawa, musiałbyś dokładnie sobie policzyć.
#2017-04-19 07:33:32 

HYENA

Użytkownik

Wynajem może być o tyle lepszy, że nie martwisz się o serwisowanie samochodu, a i masz już wszystko ubezpieczone. Kartka do ręki, odzwoń firmy, policz i będziesz wiedział.
#2017-04-19 08:19:13 

Kazik

Użytkownik

No mam straszny dylemat i przepraszam, że głowy Wam zawracam. Na zakup auta pod firmę mnie kompletnie nie stać, kredytu na samochód nie chcę za to brać, nie mam ochoty wiązać się z bankiem, i tak już jeden duży kredyt spłacam.
#2017-04-19 08:58:24 

bullet

Użytkownik

Sytuacja może być dość indywidualna, ale może Twoje wątpliwości rozwieją informacje z tej strony http://torcar24.pl/aktualnosci/n/wypozyczalnia-samochodow-osobowych-opalenica.html. Masz tam dokładnie opisaną ofertę firmy wynajmującej samochody w Opalenicy. Warunki mają atrakcyjne, samochodów jest dużo i do umowy podchodzą elastycznie. Przy dłuższym wynajmie na pewno dogadasz się fajnie co do ceny.
#2017-04-19 10:32:33 

Kazik

Użytkownik

Spróbuję w takim razie, dzięki serdecznie za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015