#2017-04-17 21:23:45 

MarcinDrwal

Użytkownik

Mam bardzo duży problem w swoim domu jednorodzinnym. Jakis czas temu zainstalowaliśmy, wydawało nam się, że dobrej jakości instalacje wentylacyjna, która powoduje jednak dostarczanie do domu w okresie zimowym bardzo dużej ilości zimnego powietrza. W związku z tym chciałbym się poradzić, z kim możn porozmawiać na odpowiednim poziomie, aby zapobiec tego rodzaju sytuacjom?
#2017-04-17 22:03:25 

testosteron

Użytkownik

No to masz problem…Ktoś dał Ci zły produkt do montażu. Teraz takich wentylacji to już się nie montuje, bo wiadomo, że są straty ciepła i to bardzo duże. Obecnie bardzo popularne są za to wentylacje, w których ciepło, które trafia do wentylacji trafia znowy do pomieszczenia. W ten sposób i masz wymianę powietrza i nie tracisz temperatury pomieszczenia…
#2017-04-17 23:22:08 

MarcinDrwal

Użytkownik

No własnie czegoś takiego szukam, bo już po prostu tracę cierpliwość powoli. Miało być wszystko w jak najlepszym porządku, a wyszło jak zwykle źle.
#2017-04-18 00:36:46 

testosteron

Użytkownik

Zajrszyj tutaj https://wentylator24.com.pl/wentylacja-mechaniczna i będziesz miał całą wiedzę na temat tego rodzaju wentylacji. Oczywiście musisz posiadać odpowiednie parametry do jej podłączenia, ale nawet jak ich nie ma teraz, to szybko można jakąś przerobke zrobić. Tylko musi się tym zająć fachowiec…
#2017-04-18 03:36:34 

abstrakcyjna

Użytkownik

Takich wentylatorów to nie kupuje się codziennie, więc i wiedza na ich temta wśród klientów jest ograniczona. Dlatego ja jak mam potrzebę firmową w tym zakresie to zaglądam tutaj https://wentylator24.com.pl/pl/i/Informacje-o-firmie/16 i już wiem z kim mogę na tematy wentylacyjne porozmawiać. Pracownicy tej firmy zawsze dobrze doradzą i pokażą w co warto zainwestować.
#2017-04-18 05:30:04 

Ecliptica

Użytkownik

Zwłaszcza my kobiety słabo się na tym znamy…
#2017-04-18 07:25:25 

p4raly5ed

Użytkownik

Tu akurat faktycznie zdaje się na dobre słowo sprzedawcy, bo ja też się nie znam. Ale słyszałem za to wiele dobrego na temat tego rodzaju wentylacji od znajomych, którzy teraz mogą dopiero powiedziec, że oddychają pełną piersią :)))
#2017-04-18 07:55:48 

horiSon

Użytkownik

Dobra wentylacja pomaga zachować też zdrowie, o czym wielel osób zapomina. Często jest tak, że mamy do czynienia z jakimiś alergiami, czy grzybami, a to wiadomo dla zdrowia zabojca jak się patrzy i trzeba to wyeliminować…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015