#2017-03-30 02:43:44 

HYENA

Użytkownik

Potrzebne mi ściemniacze światła na pilot ale nie wiem na co mam patrzeć żeby kupić coś niezawodnego w dobrej cenie. Interesuje mnie jak najlepszy stosunek jakości do ceny. prosze o doradzenie co warto kupić a czego lepiej unikać, pozdrawiam.
#2017-03-30 04:25:35 

Kazik

Użytkownik

Wydaje mi się że ściemniacze to nie jest najlepsze rozwiązanie, bo czesto sie psują i przepalają żarówki. Na twoim miejscu brałbym normalne włączniki, ewentualnie na pilota czy dotykowe. Fajne bajery i ładnie wyglądają. Tak na marginesie jak często bedziesz uzywać ściemniaczy? Jak dla mnie to zupełnie zbyteczny bajer.
#2017-03-30 06:12:35 

Czester

Użytkownik

Mam ściemniacze w 3 pokojach i nie zauważyłem żeby żarówki szybciej sie psuły. Znajomi też o niczym takim nie wspominali wiec nie bardzo rozumiem o co moze Ci chodzic. Druga rzecz, ściemniacze są bardzo użyteczne bo wieczorem jak ogladasz telewizje i dajmy na to coś jesz to przyciemnione światło pasuje idealnie i nie przeszkadza w oglądaniu. Według mnie bardzo przydatny dodatek do oświetlenia z którego na pewno nie chciałbym zrezygnować, jak szukasz czegoś dobrego i taniego to wejdź na http://liko-sklep.pl/manufacturer/ospel. Tam mają niedrogie ściemniacze z któych sam korzystam i bardzo sobie chwalę.
#2017-03-30 07:20:39 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Nic dodać nic ująć, sama mam ściemniacze i nie przepaliły żadnej żarówki, a użyteczność jest nieoceniona. Sklep o którym piszesz też bym polecała bo mają dobre ceny w ogóle na materiały elektryczne. Właściwie wszystko do nowego domu było u nich zamawiane, od gniazdek po skrzynki na bezpieczniki i jestem zadowolona ze znalazło się taki tani, porządny sklep.
#2017-03-30 08:58:49 

bullet

Użytkownik

Cześć. Mogłabyś, albo ktokolwiek inny wstawić bezpośredni link do gniazdek? Zależy mi na czymś tanim i bezpiecznym, pozdrawiam.
#2017-03-30 10:13:41 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Nie ma sprawy, sprawdź czy tu będa takie jak szukasz: http://liko-sklep.pl/category/gniazda-i-laczniki. Wybór jest bardzo duży, szczególnie jak zależy Ci na nietuzinkowym wystroju to znajdziesz dużo możliwości na dobranie ciekawych gniazdek i pasujacych włączników. Widziałam świetny pomysł na dwukolorowe ściany i naprzemiennie jasne i ciemne gniazdka i włączniki. Super to wyglądało bo dało niepowtarzalny i nowoczesny charakter.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015