#2017-03-28 18:07:28 

Animozja

Użytkownik

Hej : ) Mój ojciec od jakiegos czasu nadużywa alkoholu. Prawie stracil prace. W sumie zyje na utrzymaniu swojego młodszego brata. Ale jednak nie widzi dalszego sensu zycia. Mowi ze to wszystko już niejest nic warte. Chciałabym mu zorganizowac jakąs profesjonalna pomoc. O ile by się zgodzil. Gdzie leczą depresję alkoholową?
#2017-03-28 20:55:07 

sztuczna

Użytkownik

To o czym trzeba pamiętać, ze alkoholik to często osoba która zostala skrzywdzona w jakis sposób w dzieciństwie. Wiekszosc dorosłych ma jakas skaze z okresu dzieciństwa z która niedo konca sobie radzi.
#2017-03-28 23:00:13 

śnieżka

Użytkownik

Niemozesz zmusic swojego ojca do leczenia. Chyba o tym wiesz.
#2017-03-29 01:52:27 

dziewczyna

Użytkownik

Jeśli chodzi o leczenie depresji alkoholowej to bywa to droga pogmatwana no i niestety trudna. Jeśli szukasz pomocy to możesz zajrzeć tu http://psychiatrzy.pl/leczenie-depresji-alkoholowej/ to jest link do ośrodka w warszawie, który leczy depresję, bezsenność, nerwice, zaburzenia afektywne. Ja tam byłam i przyznaje, ze psychiatra okazał się bardzo kompetentny. Był bardzo cierpliwy a leki które mi przepisal nie były zbyt silne tak jak u poprzedniego psychiatry.
#2017-03-29 04:30:50 

Ecliptica

Użytkownik

Wszyscy ci którzy w rodzinie maja alkoholika wiedza ze leczenie depresji alkoholowej to po prostu jest meczarnia. Bo często alkoholik nie chce nic zmieniac w swoim zyciu. Ale jak się już go przekona to wtedy jest latwiej co nie znaczy, ze od razu z sukcesem.
#2017-03-29 06:15:47 

dziewczyna

Użytkownik

Na tej stronie psychiatrzy.pl także jest oferowana pomoc psychologiczna osobom, które znajdują się w trudnym momencie zycia albo potrzebują regularnych sesji psychoterapeutycznych. W Polsce popularna jest terapia gestalt i terapia poznawczo-behawioralna.
#2017-03-29 07:41:29 

Ecliptica

Użytkownik

Przy terapii poznawczo-behawioralnej człowiek stara się dociec przyczyn swojego stanu. U mojej babci to się sprawdzila bo ona ma otępienie.
#2017-03-29 10:29:12 

dziewczyna

Użytkownik

Jeśli chodzi o taką terapię to jest ona często stosowana w Polsce także w przypadku osob z depresją i myslami samobójczymi np.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015