#2017-03-27 23:23:00 

Czester

Użytkownik

Mimo, że mam sporo gotówki na koncie to nie lubię przepłacać jeśli ktoś na to sobie nie zasłuży w trakcie kolejnych zleceń. Niestety ostatnio trafiłem na kilka firm, które miały mi zapriojektować tereny zielone wokół mojej firmy, które delikatnie mówiąc chciały ze mnie wycisnąc sporo kasy. Szukam więc solidnej, ale niedrogiej firmy, dla której interesem jest nie tylko kasa, ale też zadowolenie klienta.
#2017-03-28 01:10:09 

bullet

Użytkownik

Dobrze powiedziane, sama prawda w tym co mówisz. Wszędzie takie firmy powinny istnieć... i na tej podstawie działać.
#2017-03-28 02:55:49 

Czester

Użytkownik

No bo zobacz, sam oferuesz usługi swoim klientom na najwyższym poziomie, to i masz prawo tego oczekiwać od innych. A cena jest niezwykle ważnym dodatkiem do tej serii zdarzeń...
#2017-03-28 05:23:25 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Jeśli zależy Ci na dobrze wykonanym projekcie, za który deliaktnie mówiąc nie chcesz przepłacić to tutaj http://www.gajecka.pl/ rozwiązanie dla siebie. Za nieduże pieniądze specjaliści z pracowni architektonicznej w Częstochowie przeleją na papier, a później do realizacji, to oczego oczekujesz od nowej inwestycji.
#2017-03-28 06:33:37 

hidden_treasure

Użytkownik

Ceny są rewelacyjne patrząc na konkurencje, która po pierwsze nie bardzo potrafi dostosować oferty do warunków panujących na rynku. A w prezentowanej firmie wszystko dopasowane do klienta. Takich biur proejtkowych oczekujemy jak najwięcej w naszym kraju.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015