#2017-03-24 01:17:14 

magix

Użytkownik

Siema! Jest taki problem. Potrzebuje busa. Ale nie mam busa. Dlatego chce wynająć busa. Czy ktoś z Was wie może czy w Pile coś takiego jest możliwe i jak się należy za to zabrać? Bo ja to w tej materii jestem trochę ciemny i nie wiem w ogóle jak się mam za to zabierać i co robić dlaje z tym wszystkim, a jednak dojechać jakoś trzeba
#2017-03-24 03:36:04 

Czester

Użytkownik

Oczywiście, że można wynająć busa. Ja nawet mam jedną taką zparzyjaźnioną firmę, z której do tej pory krzsyatłem za każdym razem, jak chciałem busa wynająć i wiem już, że mogę z nich skorzystać zawsze jak tylko potrzebuje. Chcesz namiary?
#2017-03-24 05:33:10 

magix

Użytkownik

No pewnie, że chce. Inaczej bym nie pytał przecież xD Będę Ci bardzo wdzięczy jak napiszesz jeszcze coś więcej na temat tego jak to wszystko u nich wygląda bo ja to wcześniej jakoś nie miałem za bardzo okazji do wypożyczenia auta, no a busa to już w ogóle
#2017-03-24 08:14:59 

Czester

Użytkownik

Powiem Ci tak. Jeśli chodzi o wynajem busów Piła nawet całkiem dobrze się ma. Wchodzisz na strone http://www.krajan.info.pl/oferta/wynajem-busow-pila.html i tutaj wszystko już masz napisane co i jak. Dzięki temu będziesz wiedział. A normalnie się to dzieje. Podpisujesz umowę, wybierasz busa, dostajesz busa i jedziesz ;)
#2017-03-24 09:24:29 

magix

Użytkownik

Dzięki wielkie. Nie miałem busa. Chciałem busa. Mam busa. Mogę teraz jechać z moją ekpią na wyjazd i wiem, że się wszystko przynajmniej uda :) i dojedziemy na miejsce bo mamy teraz jak, a wcześniej nie mieliśmy
#2017-03-24 10:17:22 

Czester

Użytkownik

Ależ bardzo proszę. Jak tylko mogę to zawsze służę chętnie pomocą :) Będiesz na pewno zadowolony, bo te warunki wynajmu są bardzo korzystne
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015