#2017-03-23 03:54:25 

dziewczyna

Użytkownik

Kochani zbieramy się na wycieczkę po stolicy, ale chcielibyśmy wynieść z tego coś więcej jak tylko widok centrów handlowych. Dlatego też szukam dobrego przewodnika dla mojej grupy emerytów. Jako, że musimy ustalic cenę za wyjazd, to i cenę samego przewodnika chciałam poznać. Orientujecie się może jak to wyglda w Warszawie?
#2017-03-23 04:29:04 

x-presja

Użytkownik

Cena za oprowadzanie po stolicy są różne i zależą przede wszytkim od tego, gdzie to zwiedzanie się odbywa. Co za tym idzie różny jest czas zwiedzania, a więc i cena. Dla standardowego zwiedzania trzygodzinnego trzeba liczyć trochę ponad dwieście złotych plus ewentualna dopłata za sprzęt nagłaśniający.
#2017-03-23 04:48:22 

p4raly5ed

Użytkownik

Wbrew pozorom to nie jest wcale dużo, jeśli podzielisz usługi przewodnika przez ilość osób, która uczestniczy w ycieczce. Zakładam, że będzie to pewnie ponad dwadzieścia osób, czyli wyjdzie nieco ponad dziesięć złotych na osobe, a to już bardzo małe pieniądze, nawet dla emeryta :))))
#2017-03-23 06:22:36 

dziewczyna

Użytkownik

W sumie to masz racje, nie jest to wcale dużo…
#2017-03-23 06:33:35 

abstrakcyjna

Użytkownik

Jest jeszcze jedna kwestia, że trzeba raczej rezerwowac terminy zwiedzania, bo szczególnie w okresie letnim zapotrzebowanie jest bardzo duże na takie usługi. Jeśli miastio jest atrakcyjne dla turystów, a w Warszawie właśnie tak jest, to nie ma co liczyc na to, że uda się znaleźć przewodnika z marszu.
#2017-03-23 06:55:44 

bullet

Użytkownik

O zdecydowanie tak. Jeśli chcesz wiedziec jak wygląda najlepsza usługa przewodnicka pod względem cenowym to zajrzyj tutaj http://warsawguide.waw.pl/cennik/ i już będziesz znała wszystkie opcje. Mnóstwo osób uważa, że to najlepszy przewodnik po Warszawie cena jest bardzo atrakcyjnia w każdym momencie sezonu turystycznego.
#2017-03-23 08:37:49 

dziewczyna

Użytkownik

O faktycznie wszystko jest łądnie opisane…
#2017-03-23 10:43:08 

abstrakcyjna

Użytkownik

Człowiek nigdy sam tak wiele się nie dowie, jak może się dowiedziec z opowiadań przewodnika. Ja zawsze korzystam, bo historie są mega ciekawe, zwłaszcza dla ludzi,którzy historia bardzo interesuje. Ja tym żyje praktycznie każdego dnia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015