#2017-03-14 22:39:11 

Animozja

Użytkownik

Rozważamy z narzeczonym wziąć się za szkolenie nurkowe. Raz coś tam próbowaliśmy, ja trochę cykałam ale teraz chciałabym wejść w to wszystko jakoś głębiej. Czytałam że poziom szkoleń dla nurków w Polsce jest bardzo wysoki więc może ktoś z większym rozeznaniem doradziłby jakieś sensowne ośrodki czy coś? Naprawdę będę wdzięczna :)
#2017-03-15 00:21:24 

magix

Użytkownik

Trochę tego jest bo akurat ze sportów „ekstremalnych” nurkowanie jest u nas dość rozpowszechnione. Naturalnie sporo zależy od miejsca bo w jednych regionach marin i dobrych instruktorów jest więcej a w innych mniej.
#2017-03-15 02:16:10 

bullet

Użytkownik

To jest dość ciekawy serwis https://www.zyjepodwoda.pl/. Coś na zasadzie ogólnopolskiej listy marin itp. Dużym plusem jest to że rekomendują instruktorów ze ścisłej czołówki więc zapisując się na kurs w zasadzie dostajesz wiedzę z najlepszego źródła. Myślę że warto rozważyć.
#2017-03-15 02:47:36 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Lubię pływanie ale nurkowanie to póki co trochę za wysokie progi dla mnie... Jakoś mnie przeraża perspektywa zanurzenia się w wodzie na tak znaczną głębokość. A jakby się coś tam stało?
#2017-03-15 04:15:56 

horiSon

Użytkownik

Nie ma się czego bać :) To tylko tak w telewizji strasznie wygląda ale w gruncie rzeczy ryzyko jest niewielkie. Jeśli masz dobry sprzęt i fajną ekipę za sobą to nie ma opcji żeby coś się wydarzyło.
#2017-03-15 04:26:38 

HYENA

Użytkownik

To jest w sumie dość ciekawe zajęcie, szczególnie dla osób które cenią sobie dreszczyk emocji. Ogólnie zwolenników takich niestandardowych sportów trochę wśród nas jest jak widzę.
#2017-03-15 05:49:24 

Kondrat88

Użytkownik

Co do sensownych lokalizacji to tu jest bardzo rzeczowa lista: https://www.zyjepodwoda.pl/gdzie-nurkowac-w-polsce/. Polecam bazować na doświadczeniu instruktorów z wyższej półki, bo przynajmniej wiadomo że można oczekiwać pewnego poziomu. Przy nurkowaniu fachowe podejście może być na wagę życia, pamiętajmy o tym.
#2017-03-15 08:23:56 

MarcinDrwal

Użytkownik

W linkach co wyżej wrzucono są naprawdę sensowne kursy, znam część z tych ludzi którzy to organizują i mogę ręczyć że o nurkowaniu wiedzą wszystko. I zgadzam się w pełni że tylko takim specjalistom warto powierzać swoje umiejętności.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015