#2017-03-08 03:09:47 

HYENA

Użytkownik

Moi Drodzy, właśnie spełniam swoje największe marzenie i przygotowuje się do otwarcia sklepu z ekologiczną żywnością. Większość wyposażenia już ogarnęłam, ale wciąż szukam regałów chłodniczych. Dlaczego? Wiadomo przecież, że w sklepie z ekologiczną żywnością to jeden z najważniejszych „mebli”. Szukam więc czegoś wysokiej jakości, najlepiej od firmy, z którą będę mogła pozostawać w stałym kontakcie.
#2017-03-08 03:46:09 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Witaj. Na początku napiszę, że bardzo Ci zazdroszczę. Sama marzyłam o czymś podobnym, ale przepadłam w odmętach korpo... Takie sklepy znam więc tylko z perspektywy klientki. Jednakże w rodzinie przedsiębiorców nie brakuje, co nieco o wyposażeniu wiem. Przede wszystkim zdecyduj się na taki regał, w którym jest roleta nocna. Całkiem fajne są też podświetlane ekraniki reklamowe. W ten sposób można zainteresować klientów określonymi towarami (pomagało się wujkowi w sklepie...) :)
#2017-03-08 04:10:11 

Kazik

Użytkownik

Cześć. Najlepsze i dostępne w najbardziej korzystnych cenach regały chłodnicze znajdziesz u nich: https://probox.pl/kategoria-produktu/414/regaly-chlodnicze. Wybór jest zróżnicowany więc na pewno wybierzesz coś odpowiedniego. Postaraj się o coś ze zróżnicowanymi głębokościami półek. Dzięki temu łatwiej będzie ci rozłożyć towar. A jeśli chodzi o samą firmę, to bez problemów uzyskasz od nich porady i wsparcie techniczne. Nic tylko zamawiać. :)
#2017-03-08 06:27:10 

hidden_treasure

Użytkownik

Jeju, sklep ekologiczny to piękna rzecz. Już widzę, jak zapełniasz te regały soczkami i smakowitymi warzywami. No i dlatego napiszę Ci, żebyś koniecznie wybrała regał o regulowanych nachyleniu półek ekspozycyjnych. Będzie łatwiej i bardziej efektownie.
#2017-03-08 07:11:08 

HYENA

Użytkownik

Serdecznie Wam wszystkim dziękuję!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015