#2017-03-07 03:44:26 

Czester

Użytkownik

Witam. Chciałbym was zapytać co myślicie o magazynowym systemie informatycznym.. czy według was takie coś jest koniecznością? Bo jednak od dłuższego czasu zastanawiam się, czy powinniśmy u nas w firmie w taki zainwestować.. mamy magazyn ale wszystko jest tam w starym stylu organizowane. Zastanawiam się, czy jakbyśmy wprowadzili system informatyczny to czy by to nie pomogło? Polepszylo jakość pracy? Jestem ciekaw waszego zdania w tej kwestii ;) pozdrawiam!
#2017-03-07 04:54:07 

Kondrat88

Użytkownik

zdecydowanie by to poprawiloefektynowsc zarzadzania magazynem! Taki magazynowy system informatyczny to extra sprawa! Po pierwsze, można naprawdę bardzo dobrze wszystko ogarnąć, o wiele łatwiej idzie monitorowanie zapasów magazynu, wysyłka i zarządzanie ludźmi. Każdy wie co ma robić itp. u nas w firmie zamówiliśmy system od tej firmy: http://www.hkk-consult.pl/ i zdecydowanie było to doskonałe rozwiązanie. Bardzo polecam!
#2017-03-07 06:26:46 

bullet

Użytkownik

No ja tez jestem zdania, że taki system informatyczny to absolutna podstawa. Zresztą co w dzisiejszych czasach nie można ulepszyć przez dobry aspekt informatyczny? ;) polecam zainwestować w tę kwestie, bo taaka inwestycja z czasem bardzo się zwróci.
#2017-03-07 07:54:08 

horiSon

Użytkownik

No jasne, że warto i bym nawet powiedział, że jest koniecznością inwestować w takie coś ;) także naprawdę bardzo polecam, bo o wiele sprawniej pójdzie potem kontrola i zarzadzania magazynem ;)
#2017-03-07 09:32:05 

MarcinDrwal

Użytkownik

Mam takie samo zdanie ;) należy mieć dobry system informatyczny by ogarnać co się dzieje w magazynie. Bez tego może być naprawdę bardzo trudno ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015