#2017-03-07 05:18:58 

Kazik

Użytkownik

Witam. Mam taką sprawę, że chce kupić sobie napisy przestrzenne na ścianę. Nie mam pojęcia gdzie to zrobić i może ktoś z Was mi podpowie? Ja jestem sałby w tych rzeczach i kompletnie nie mam na to pomysłu i liczę na Was i Waszą inwencję
#2017-03-07 05:53:51 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Ja kupowałam niedawno takie rzeczy na naklejkomania.eu i wiem, że tam można naprawdę fajne rzeczy kupić. Takie przestrzenne też powinni mieć i wtedy je sobie wieszasz na ścianę i super to wygląda tak w 3D :)
#2017-03-07 07:57:48 

hidden_treasure

Użytkownik

Ja własne też bym weszła na stronę http://naklejkomania.eu/64-napisy-wypukle-3d bo tutaj są napisy przestrzenne na ścianę, które się prezentują naprawdę dobrze i można ciekawe rzeczy sobie z nich poukładać. Świetnie się prezentuą na przykład w publicznych miejscach, jak się je powiesi do ozdoby
#2017-03-07 08:55:26 

Kazik

Użytkownik

no właśnie ja tez do ozdoby potrzebuje. Dziękuję za ten link i z oferty tego sklepu na pewno skorzystam, bo widzę, że nie dość, że ładne te rzeczy, to jeszcze do tego tanie i naprawdę fajnie można w ten sposób sobie zaaranżować wnętrze, żeby ładnie w środku było
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015