#2017-03-07 02:34:39 

testosteron

Użytkownik

Dzień dobry! Zakłądam te wątek, bo nareszcie podjąłem decyzję i chciałbym kupic swoje pierwsze małe „M”. W związku z tym, że nie jest to mała inwestycja wciąż pojawiają się nowe pytania. NA co szczególnie powinienem zwrócić uwagę?
#2017-03-07 05:29:54 

MarcinDrwal

Użytkownik

Dla mnie najważniejszym aspektem jest lokalizacja, to zależy od Ciebie czy wolałbyś mieszkać na obrzeżach miasta czy w centrum miejscowości – ja zdecydowanie preferuję centrum. Jesli centrum, to xzwróc uwage, czy blok, w którym miałbys zamieszkać znajduje się w rozsądnej odległości od przystanku autobusowego czy tramwajowego (chyba, że poruszasz się autem), sklepów, ulubionych miejsc rozrywki, miejsca pracy itp...
#2017-03-07 07:13:09 

horiSon

Użytkownik

Zorientuj się też jaki jest rodzaj zabudowy, bo każdy preferuje coś innego. W moim przypadku bylo tak, że w grę wchodziły jedynie mieszkania na sprzedaż w Stargardzie w budynkach o niskiej zabudowie na kameralnych osiedlach. Nie chciałem mieszkać na dużym osiedlu z wysokimi blokami... W znalezieniu mieszkania bardzo mi pomoglo biuro nieruchomości, co bardzo polecam. http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,na-sprzedaz,stargard.html – podsyłam link do strony, jeśli jesteś zainteresowany pomoca biura nieruchomosci, to bardzo polecam!!
#2017-03-07 08:38:05 

testosteron

Użytkownik

Dzięki wielkie! Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015