#2017-03-02 03:21:15 

Czester

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Chciałbym przetransportować sporo mebli z Polski do Anglii, ale od dłuższego czasu jednak nie wiem do jakiej firmy mógłby się zgłosić. Bo jednak nie chce iscć do jakieś byle jakiej firmy kurierskiej i potem jeszcze użerać się z formalonościami. Fajnie by było trafić do firmy dedykowanej takiej przewozom, którzy szybko się podejmą zadania i będą w stanie mi pomóc ;) mam nadzieję, że ktoś mi z was coś tutaj podpowie na tym forum ;) z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
#2017-03-02 05:51:39 

abstrakcyjna

Użytkownik

No proszę, fajnie, że takie tematy praktycze postawją na forum.. ja mieszkam w anglii już od wielu lat i sama bym chentnie poznala firmy tego typu
#2017-03-02 08:09:02 

churchill

Użytkownik

Mogę Ci pomóc, bo akurat znam jedną firmę, która się tym zajmuje: http://www.easytrans.com.pl/uslugi.php tutaj znajdziesz dokładny opis działalności tej firmy, poczytasz o usługach przewoźniczych do Polski z Anglii, ale kursują również do innych miast w Europie. Spokojnie możesz się do nich zgłosić, masz gwarancję jakości, że wszystko zostanie szybko dostarczone itp.
#2017-03-02 10:47:52 

p4raly5ed

Użytkownik

Dokładnie! Ja też same superlatywy mogę napisać o http://www.easytrans.com.pl/ ;) to jest naprawdę mega firma ;) nie dość, że posiadają bardzo bogatą ofertę, to jeszcze strasznie szybko, czasami w 24h potrafią dostarczyć wszystko! To jest akurat mega atut, bo każdemu zależy w dzisiejszych czasach na czasie i nikt nie chce lubi czekać.
#2017-03-02 11:53:14 

MarcinDrwal

Użytkownik

No fajna ta stronka Easytrans ;) lubię takie solidne i konkretne firmy, które potrafią szybko dostarczyć towary. Bardzo dobrze, że poznałem tę firmę, bo mam zamiar ją polecić mojej siostrze. Mieszka już długo w Anglii, ale powoli myśli o powrocie do Polski. Na pewno taka firma by ułatwiła jej dostanie się, wraz z całym inwentarzem do Polski.
#2017-03-02 13:39:35 

MajazBiłgoraja

Użytkownik

Heh.. w sumie może jak kiedyś wrócę do Polski to też skorzystam z usług podobnej fimry? Ale na chwile obecna nie wyobrażam sobie zycia w Polsce za takie pieniądze i jednak z tyloma przekrętami dookoła..
#2017-03-02 14:37:28 

bullet

Użytkownik

Spoko firma, może coś im powierzę do transportu. Bo moje obecne firmy z którymi wspolracuje dostawcze strasznie nawalają ostatnimi czasy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015