#2017-02-21 03:27:55 

churchill

Użytkownik

Cześć. Zastanawiam się nad zainwestowaniem pieniędzy w ziemię rolną. Moim zdaniem to wciąż niedoceniany obszar, który jednak może być bardzo opłacalny. Słyszałem o firmie Meridian Fund i zastanawiam się, czy ktoś z Was już korzystał z ich usług i może coś napisać?
#2017-02-21 06:18:31 

bullet

Użytkownik

Dobrze trafiłeś, bo też właśnie jestem na tym etapie. Dla mnie inwestycje rolne Meridian to wiarygodna oferta funduszu. Nigdy do tej pory nie słyszałem, żeby jakakolwiek inna firma inwestowała w ten sposób kapitał i jestem bardzo ciekawy, czy to rzeczywiście się sprawdza.
#2017-02-21 08:05:47 

testosteron

Użytkownik

Ja mogę co nieco napisać z własnego doświadczenia. Jakiś czas temu sam zainwestowałem w inwestycje rolne Meridian było firmą, która jako jedyna na rynku zaproponowała mi takie rozwiązanie. Z tego, co się orientuję to są oni pierwszym takim funduszem w Polsce, który zajmuje się takim lokowaniem kapitału. Więcej informacji na ten temat znajdziesz chociażby na ich stronie internetowej: http://mfmsa.pl/o-funduszach/inwestycje-rolne/, bo ja dopiero zacząłem inwestować.
#2017-02-21 08:27:42 

churchill

Użytkownik

A może mi ktoś dokładnie wyjaśnić, na czym to polega? Jak się to odbywa?
#2017-02-21 11:24:57 

bullet

Użytkownik

Firma inwestuje Twoje pieniądze w ziemię rolną. Chodzi o to, żeby w długim czasie, jak najbardziej maksymalizować zyski, na przykład dzięki różnym dopłatom obszarowym, a co za tym idzie wzroście cen.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015