#2017-02-09 11:51:32 

bullet

Użytkownik

Dzień dobry. Planuję otworzyć własny warsztat stolarski, ale nie stac mnie póki co na nowe maszyny. Czy uważacie, ze dobrym wyborem będą używane frezarki do drewna? Chciałbym, żeby tego typu urządzenia posłużyły mi przez kilka lat. Po tym czasie być może będę mógł je wymienić na nowe.
#2017-02-09 12:06:24 

Czester

Użytkownik

Z używanym sprzętem może być różnie. Jednak jeśli nie stać Cie na nowe maszyny, to powinieneś udać się do sprawdzonej firmy, która ma w swojej ofercie spory wybór używanych urządzeń stolarskich. Pracownicy takiej firmy sami najlepiej wiedzą jak działaja poszczegolne maszyny, gdyż przeważnie sami doprowadzali je do pełnej funkcjonalności.
#2017-02-09 12:37:31 

p4raly5ed

Użytkownik

Zgadzam się. Sam kupiłem używane frezarki do drewna w bardzo dobrym stanie technicznym w sprawdzonym sklepie z maszynami stolarskimi z rynku wtórnego. Na stronie internetowej http://www.mtm-maszyny.pl/pl/7-frezarki-czopiarki znajdują się szczegóły oferty tego sklepu. Są tam urządzenia wyprodukowane przez słynne marki, cieszące się duzym uznaniem stolarzy w Polsce oraz poza jej granicami. Oferowane frezarki posiadają wymienne wrzeciona i rózne zakresy obrotów. Z własnego doświadczenia wiem, ze są w stanie bezawaryjnie działać jeszcze przez co najmniej kilka lat.
#2017-02-09 13:44:29 

bullet

Użytkownik

W takim razie zadzwonię do tego sklepu i zapytam, które spośród dostępnych tam modeli uzywanych frezarek mogliby mi polecić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015