#2017-02-06 06:05:48 

horiSon

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym odzyskać dane ze swojego dysku twardego. Nie wiem jednak czy jest to możliwe.. bo wszystko zostało usunięte. Miło byłoby jednak cokolwiek odzyskać! Będę bardzo wdzięczny jak coś dobrego doradzicie ;) z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
#2017-02-06 06:22:26 

Kondrat88

Użytkownik

Kolego, to dużo zależy od tego, czy formatowałeś dane?Czy tylko usuwałeś? Może coś potem robiłeś z dyskiem? Itp.?
#2017-02-06 07:32:33 

churchill

Użytkownik

No dokładnie. Ja zgłosiłem się do jednej firmy, żeby odzyskać utrace dane z karty pamięci: http://datadetect.pl/odzyskiwanie-danych/z-karty-pamieci i muszę przyznać, że to była świetna decyzja, bo tak to bym stracił swoje zdjęcia, które jednak od bardzo dawna kompletowałem. Wiele pięknych sesji z moją dziewczyną itp. no ale potarfili panowie fachowcy wszystko odzyskać, także naprawdę na plus ;) cieszę się, że do nich trafiłem, bo już myślałem, że nikt nie pomoże mi odzyskać danych ;)
#2017-02-06 08:10:14 

abstrakcyjna

Użytkownik

no kurde.. to może ja też odzyskam dane z karty ze swojego telefonu? Bo coś przypadkiem kiedyś usunęłam i normalnie szkoda na maxa ;// tyle pięknych filmow i zdjęć echhh
#2017-02-06 08:25:05 

magix

Użytkownik

O proszę, widzę że na tej stronie co polecił kolega wyżej odzyskują też dane z dysków.. w sumie: http://datadetect.pl/odzyskiwanie-danych/z-dyskow wszystko tu jest spoko rozpisane i tak się zastanawiam, czy nie oddać im swojego starego dysku gdzie mam mnóstwo danych.. może byliby w stanie odzyskać trochę rzczy z niego? Tam mam takie filmy z liceum, że heh chciałbym je zobaczyć i wrócić do nich ;) szkoda by było jakby przepadly już raz na zawsze.
#2017-02-06 08:58:09 

Ecliptica

Użytkownik

Kurde to teraz ja też się ostro zastanawiam, czy nie zglosic się do datadetect.pl bo jednak mi tez przydaloby się odzyskac to i owo. Kiedyś przypadkiem wrocilam do ustawien fabrycznych w telefonie i wykasowałam jeszcze cala karte.. może byliby w stanie to odzyskac?
#2017-02-06 09:28:38 

MarcinDrwal

Użytkownik

Też muszę koniecznie ogarnąć dane z mojego dysku bo mam tam mega ważne dokumenty i nie mogę dopuścić żeby przepadły ;/ dobrze, że wpadłem na ten temat i ogólnie tę firmę to zaraz do nich napiszę i zobaczymy co takiego mi zaproponują.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015