#2017-01-18 20:44:45 

bullet

Użytkownik

Hej. Chciałbym Was spytać, jakie rozwiązanie do przechowywania danych w chmurze uważacie za najlepsze? Słyszałem, że chmura Microsoft jest dobra, ale nie miałem jeszcze nigdy do czynienia z tą platformą i nie wiem, czy na nią się zdecydować.
#2017-01-18 22:57:28 

churchill

Użytkownik

Uważam, że zdecydowanie warta polecenia jest chmura Microsoft. Szczegółowy opis tego rozwiązania do przechowywania danych znajduje się pod adresem internetowym http://www.indata-solutions.pl/windows-azure. Chmura od Microsoftu jest dedykowana przedsiębiorstwom, którym zależy na bezpiecznym przechowywaniu swoich danych w sprawdzonych centrach bazodanowych. Znajdującymi się tam danymi można łatwo oraz bezpiecznie zarządzać.
#2017-01-18 23:28:45 

bullet

Użytkownik

Rozumiem. A gdzie szukać wsparcia w procesie wdrażania tego rozwiązania w swoim przedsiębiorstwie?
#2017-01-19 01:55:31 

churchill

Użytkownik

Najlepiej zgłosić się do profesjonalnej agencji informatycznej, która zajmuje się kompleksową obsługą oraz wsparciem IT. Jedną z takich agencji jest indata-solutions.pl, która od 20 lat działa jako integrator rozwiązań informatycznych. Znajduje się ona w czołówce firm w Polsce wdrażających chmurę Microsoft. Na swoim koncie ma jedne z większych wdrożeń tego rozwiązania w naszym kraju, jak również udane wdrożenia rozwiązań chmurowych w różnych krajach na świecie.
#2017-01-19 04:21:40 

bullet

Użytkownik

Po takiej rekomendacji chętnie nawiążę współpracę z tą firmą. A orientujesz się, jakie jeszcze usługi ma ona w swojej ofercie?
#2017-01-19 06:41:48 

churchill

Użytkownik

Z tego co wiem, to oferuje ona szeroki wachlarz usług informatycznych dla firm, m.in. outsourcing IT, wirtualizację zasobów IT, archiwizację danych, usługi programistyczne oraz Helpdesk IT.
#2017-01-19 08:33:48 

bullet

Użytkownik

No to oferta firmy jest rzeczywiście bogata. A czy wiesz może, jak przedstawia się jej cennik?
#2017-01-19 09:48:06 

churchill

Użytkownik

Ceny, jakie firma proponuje za swoje usługi nie są wygórowane. W tego rodzaju firmach trudno określić dokładne ceny za poszczególne usługi, gdyż nie zawsze stawka za taką samą usługę realizowaną dla różnych klientów jest taka sama. W sprawie szczegółów dotyczących cennika najlepiej skontaktowac się bezpośrednio z przedstawicielami tej firmy.
#2017-01-19 12:11:55 

bullet

Użytkownik

OK. Skontaktuję się z nimi, gdyż oprócz wdrożenia rozwiązania chmurowego interesuje mnie również Helpdesk oraz doradztwo IT.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015