#2017-01-05 03:03:22 

magix

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów ;) Na wstępie chciałbym się pochwalić, że właśnie zostałem świeżo upieczonym mężem, co ponosi za sobą kilka dobrze znanych wszystkim konsekwencji ;) Po pierwsze wybudowanie domu, po drugie spłodzenie syna i po trzecie zasadzenie drzewa ;) Ja póki co chciałbym się skupić na tym pierwszym. Szukam firmy, która zaprezentowałaby mi kilka ciekawych projektów domów. Ktoś, coś?
#2017-01-05 04:08:00 

p4raly5ed

Użytkownik

No Stary, ja na twoim miejscu bez wahania zająłbym się tym drugim ;P Ale skoro już się uparłeś na pierwszym to polecam usługi firmy invest-center, gdzie pokazano mi projekt domów , a co ja gadam…Multum różnorodnych projektów, a dzięki skorzystaniu z ich strony internetowej dostałem kilka bonusów.
#2017-01-05 05:00:13 

magix

Użytkownik

Brzmi ciekawie, możesz napisać, czy ich oferta obejmuje również projekt małych domów parterowych? Bo wszedłem sobie w ten link i widzę, że coś tego typu oferują. Możesz coś na ten temat napisać? Bo właściwie to jest mój cel i taki mi się marzy. Co do syna wszystko w swoim czasie :P
#2017-01-05 07:45:11 

p4raly5ed

Użytkownik

Nie znam się na architekturze, ani co może obejmować dobra oferta takiej firmy, ale jak na moje oko to dostaniesz tak każdy projekt, jaki tylko ci wpadnie do głowy :D od projektu domu nowoczesnego (jak te http://invest-center.eu/budynki-mieszkalne/projekty-domow-nowoczesnych/) po domy drewniane, a nawet piwnice i garaże. Także możesz być spokojny o ich ofertę.
#2017-01-05 09:25:37 

Ecliptica

Użytkownik

Również korzystałam z usług tej firmy i muszę przyznać, że byłam od początku zdumiona profesjonalizmem i sumiennością pracowników jak i ofertą, którą mi zaprezentowano. I również jak kolega powyżej za zamówienie projektu przez stronę internetową dostałam za darmo: dziennik budowy, projekt wentylacji oraz projekt garażu wolnostojącego. Razem z Ukochanym jesteśmy w trakcie realizacji projektu i Tobie również życzę wkrótce realizacji marzeń ;)
#2017-01-05 10:03:31 

magix

Użytkownik

Dziękuję serdecznie ;) Teraz będzie mi o wiele łatwiej dzięki Waszej pomocy ;) Bonusy brzmią ciekawie, zaraz wchodzę na stronę internetową i zamówię własny projekt…a potem, mam nadzieję, że pójdzie z górki. Miłego dnia i mam nadzieję, że jak następnym razem tu napiszę to dom będzie w budowie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015