#2017-01-04 01:25:45 

x-presja

Użytkownik

Ludzie! Zaraz się ugotujemy w naszym biurze! Nasza klimatyzacja zamiast chłodzic jakimś cudem zaczęla grzać i po prostu jest masakra! Siedzi nas naprawdę sporo na co dzień w birze i jeszcze jak to cholerstwo zaczęło nam dmuchać ciepłe powietrze, to zwariować tu idzie. Dlatego też, jeśli ktoś się chce nad nami zlitować, to bardzo prosimy o jakiś namiar do dobrego serwisu.
#2017-01-04 03:07:51 

bullet

Użytkownik

Jakby mi tak grzało, jak Ty piszesz, to szukałbym po necie i zamawiał byle kogo, byleby ogarnał tę sprawę :P Albo okna sobie otwórzcie XD
#2017-01-04 04:59:48 

x-presja

Użytkownik

Zabawne, nie ma co, koleżko… boczki zrywać, jak okien się nie da otworzyć. Poza tm to nies tety (tj z drugiej strony nas zczęście) nie idzie z moich pieniedzy, więc nie mam co świrować, żeby wziąc jakiś drogi serwis, albo jakichś partaczy, po których się zaraz wszystko posypie.
#2017-01-04 06:47:57 

sztuczna

Użytkownik

Co prawda to prawda, weź pod uwagę, że koleżanka będzie rozliczana później z całej sytuacji i jeśli weźmie jakiegoś serwisanta za bóg wie ile, to jeszcze jej potrącą z kasy i co wtedy?
#2017-01-04 08:49:05 

testosteron

Użytkownik

Sobie tutaj dyskutujecie, a nikt nie wysunął cierpiącej koleżance żadnej propozycji. Słuchaj, wejdź tutaj, masz pod tym linkiem jeden z najlepszych serwisów instalacji wszelkiej maści, w tym klimatyzacji. Myślę, że jak się z nimi skontaktujesz, to szybko dokonają u Was niezbędnych napraw.
#2017-01-04 10:43:00 

Czester

Użytkownik

Widzę, że kolega podlinkował naprawdę świetną firmę. U nas też zajmują się zarządem technicznym. Reagują w nie dłużej jak godzinę, więc zdecydowanie się opłaca ich wziąć. Przy czym stawki są raczej na dobrym pozimie, bez większych szaleństw, a jak za tę jakość usługi to nawet powiedziałbym, że są niskie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015