#2016-12-19 07:46:33 

dziewczyna

Użytkownik

Witam serdecznie. Pracownicy w mojej firmie bardzo często zajmują się przygotowywaniem różnych zamówień pubicznych. W związaku z tym, że tam się podobno coś ostatnio pozeminało, to chciałabym wiedzieć czy można jakoś się z tego zakresu doszkolić?
#2016-12-19 09:27:51 

p4raly5ed

Użytkownik

Można. Ja ostatnio nawet czytałem na stronie http://www.kancelariamazurek.pl/szkolenia-zamowienia-publiczne.html że można wziąć udział w takim szkoleniu i będzie wszystko wiadomo przynajmniej w jaki sposób tymi zamówieniami publicznymi się zajmować, jak to prawnie wszystko rozwiązać i ogólnie jak sobie z tym radzić
#2016-12-19 11:16:24 

hidden_treasure

Użytkownik

Potwierdzam. Ja sama też byłam na takim szkoleniu i się przynajmniej dowiedziałam, jak to wszystko działa. A też miałam przed tem sporo problemów z tymi kwestiami, ale teraz już się przeszkoliłam i teraz już przynajmniej wiem jak się za to zabierać
#2016-12-19 13:29:11 

dziewczyna

Użytkownik

Ale fajnie. W takim razie mam nadzieję, że jak tam wyślę swoich pracowników, to też będą już wiedzieli w jaki sposób mogą się tym wszystkim zajmować i że już nigdy się żadne problemy z tym nie pojawią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015