#2016-11-29 06:30:52 

horiSon

Użytkownik

dzień dobry, witam państwa, mam pytanie. Nasza babcia przezyła udar i jest teraz dość niesprawna, tzn nie chodzi, ma niedowład w prawym ramieniu, trzeba jej pomagać wszytsko robić koło siebie i w większości przypadków nie daje rady samodzielnie siadać. Na razie jest w szpitalu ale niedługo bierzemy ją do domu. Żona podpytała lekarza i wiemy że długo trzeba będzie ją rehabilitować. Częściowo będzie się tym zajmował rehabilitant, ale duża część będziemy sami robić. Stąd moje pytanie: skąd wziąć sprzet do rehabilitacji? Czy jest koniecznośc kupienia czy może można jakoś pożyczyć lub kupić z drugiej ręki? Bo to jednak jest duży koszt….
#2016-11-29 06:43:14 

p4raly5ed

Użytkownik

ja bym radzil kupić. Nie w każdym mieście jest wypozyczalniasprzętu, a też jest dużo chętnych .też się zastanów, czy to się też będzie opłacać na dłuższą metę, bo przecież wypożyczenie to też są koszty, tylko rozłożone. A tez sprzęt nie zawsze jest niezniszczony
#2016-11-29 07:21:21 

abstrakcyjna

Użytkownik

e, to też nie zawsze jest tak… ja na przykład wiem, ze jeśli koniecznie muszę zdobyć sprzęt medyczny i potrzebna mi wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Warszawa mnie nie zawiedzie. Są tu ośrodki, gdzie naprawdę dbają o sprzęt i jak się zuzyje, to kupują nowy… zresztą to zdecydowanie bardziej opłacalne jednak niż kupno nowego sprzętu, bo przecież kula może się przydac na przykład przez 6 miesięcy i chyba lepiej zapłacić te niewielkie sumy niż kupować i nie wiedzieć co z tym zrobić później…
#2016-11-29 08:38:09 

p4raly5ed

Użytkownik

to chyba w większych miastach… bo w mniejszych to te rzeczy z wypożyczalni są straszliwe, bardziej szkodzą niż pomagają
#2016-11-29 09:56:18 

abstrakcyjna

Użytkownik

jak mówię – ja się spotykałam tylko z dobrymi rzeczami z wypożyczalni. A jak się zastanawiasz, co jeszcze kupić, to na pewno materac przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy najlepiej… bo to jest masakra, jak się zrobią odleżyny… i trudno wyleczyć i wracają, więc lepiej unikać
#2016-11-29 12:35:24 

horiSon

Użytkownik

a polecasz jakiś sklep z takimi rzeczami?
#2016-11-29 14:48:15 

abstrakcyjna

Użytkownik

wiesz co ja kupowałam materac w sklepie internetowym, w Rehafund – polecam bo i można wybierać i co lepsze latwy kontakt z obsługą jest, wszytsko wytłumaczą, na maile szybko odpisują
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015